KONST / Litografier / Litografi 14975372
nr 1497 5372
Nils Forsberg
(1842-1934), Sverige
Litografi, Pro Patria/en hjältes död. Signerad, daterad 1917. Bildmått: 28x35 cm, yttermått inklusive ram: 42x49 cm
Nils Forsberg, svensk bildkonstnär född 1842, död 1934.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 20:42:34
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)